Otevírací doba prodejny: Po-Pá 6:30-19:00, So - 11:00-19:00 / PIZZA: Po-So 10:30-19:00 / Ne: ZAVŘENO
OBJEDNÁVKY +420 606 602 999‬

ŽIŤÁK

ŽIŤÁK

Náš nejprodávanější chléb. Celožitný řemeslný kvasový chléb s pivním sladem a dýňovými semínky. Svou křupavě vypečenou kůrkou a šťavnatou střídou, která si udrží vláčnost po několik dní, zaručí chuťový prožitek i pro nejnáročnější jazýček.

PODMÁSLÁK

PODMÁSLÁK

Kdo si ho oblíbil již na něj nezanevře. Pšenično-žitný kvasový chléb s podmáslím a syrovátkou. Je tak měkoučký a provoněný máslovými tóny, že nebudete ztrácet čas s obkládáním a sníte ho jen tak.

DÝŇÁK

DÝŇÁK

Oceněný značkou regionální potravina královéhradeckého kraje. Kdo jej ochutnal, nepochybuje o jedinečnosti tohoto chleba. Žitná mouka, dýňové pyré, žitný kvas, dýňová semínka, vlašské ořechy a med. Jedinečné spojení surovin, ze kterých vzešel šampion.

GOLEM

GOLEM

Celozrnný chléb s žitným kvasem, jablečnou vlákninou, lněným a slunečnicovým semínkem a sojovým proteinem. Vláčný a chutný chléb, který si dlouho udrží svou čerstvost. Vysoký obsah proteinu otrub a semínek je jak stvořený pro doplnění vašeho fit jídelníčku. Ovšem více než uspokojí každého, kdo prostě hledá jen skvělý chleba.

LUNÍČEK

LUNÍČEK

Další z našich chlebů s neobyčejnou chutí. Své jméno si vydobyl díky svému neobyčejnému tvaru a tedy připomínajícím srpeček našeho maskota měsíčka Luníčka. Pšenično-žitný chléb s obsahem, jak žitného, tak pšeničného kvasu, pivním sladem a jemně dokořeněný kmínem a anýzem.

KŘÍŽÁK

KŘÍŽÁK

Pro milovníky zrníčkových chlebů je tu náš Křížák. Celozrnný kvasový chléb s vysokým obsahem zápary a slunečnicových semínek. Nevíte co je to zápara? Tvoří ji spařená semínka obilovin, v našem případě celá zrna pšenice, žita, lnu a slunečnice, která dělá tento chléb nutričně hodnotnější a s vyšším obsahem vlákniny.

BEZLEPKÁČ

BEZLEPKÁČ

Snažíme se také vyjít potřebám zákazníku, kteří si nemohou dovolit stravovat lepek. Tento bezlepkový chléb vám však zaručí plnohodnotný zážitek skvělého chleba. Skládá se z pšeničného škrobu, rýžového kvasu a dýňového, lněného a slunečnicového semínka.

UPOZORNĚNÍ (výroba neprobíhá v bezlepkové zóně a proto chléb může být kontaminován lepkem, i když se snažíme o co nejšetrnější zacházení a čistotu při jeho výrobě a manipulaci)

TOUSŤÁK

TOUSŤÁK

Kdo neochutnal nikdy domácí toustový chléb, neuvěří, jak markantní to dokáže být rozdíl. Tento pšeničný chléb s máslem a syrovátkou je stvořený na to být perfektním nosičem pro vaši královskou svačinu.

Pečeme pouze na objednávku.

STŘEDOMOŘÁK

STŘEDOMOŘÁK

Západ slunce nad mořem, grilovaná rybička, skvělé víno, vybrané delikatesy a pravý středozemní chléb s kvasem z tvrdé pšenice s typickým aroma, pěstované právě ve středomoří. Tento světlý chléb vám připomene nezapomenutelné chvíle na dovolené, zpestří domácí grilovačku, párty, či pohodové posezení. Nadýchaný s vypečenou kůrkou s obsahem oliv, sušených rajčat a artyčoku. Budete náramně překvapeni, jak všechny tyto suroviny spolu nádherně ladí.

Zavřít upozornění