Otevírací doba prodejny: Po-Pá 6:30-18:00 / PIZZA OBJEDNÁVKY 10:30-18:00 (online do 14:00) / So-Ne: ZAVŘENO
OBJEDNÁVKY +420 606 602 999‬

ŽIŤÁK

ŽIŤÁK

Náš nejprodávanější chléb. Žitný řemeslný kvasový chléb s pivním sladem a dýňovými semínky. Svou křupavě vypečenou kůrkou a šťavnatou střídou, která si udrží vláčnost po několik dní, zaručí chuťový prožitek i pro nejnáročnější jazýček. A pokud máte žitné výrobky v oblibě, prohlásíte, jako jedna naše zákaznice, tohle není chleba. To je dort.

SLOŽENÍ

PODMÁSLÁK

PODMÁSLÁK

Kdo si ho oblíbil již na něj nezanevře. Pšenično-žitný kvasový chléb s podmáslím a syrovátkou. Je tak měkoučký a provoněný máslovými tóny, že možná nebudete ztrácet čas s obkládáním a sníte ho jen tak. Kromě jiného vydrží dlouho vláčný i přes to, že je složen z větší části z pšeničné mouky. Pokud tedy není pšenice zrovna Váš nepřítel, nemůžete s tímto chlebem šlápnout vedle.

SLOŽENÍ

DÝŇÁK

DÝŇÁK

Oceněný značkou regionální potravina královéhradeckého kraje. Kdo jej ochutnal, nepochybuje o jedinečnosti tohoto chleba. Žitná mouka, dýňové pyré, žitný kvas, dýňová semínka, vlašské ořechy a med. Jedinečné spojení surovin, ze kterých vzešel šampion. Kromě toho je také bohatý na vitamíny a vlákninu. Dýně v sobě skrývá hotovou lékárnu. Je bohatá na hořčík, draslík, měď, selen, sodík, chlór, železo, zinek, fosfor, vitamin A, beta-karoten, alfa-karoten a lutein. Prostě výtečná a zdravá delikatesa ve všech směrech. Už musíte jen ochutnat.

SLOŽENÍ

LUNÍČEK

LUNÍČEK

Další z našich chlebů s neobyčejnou chutí. Své jméno si vydobyl díky svému neobyčejnému tvaru a tedy připomínajícím našeho maskota Luníčka. Pšenično-žitný chléb s obsahem, jak žitného, tak pšeničného kvasu, pivním sladem a jemně dokořeněný kmínem a anýzem. Svým složením si získal osobitý charakter, se kterým se neztotožní každý. Kdo si jej ale zamiluje, nedá na něj dopustit.

SLOŽENÍ

KŘÍŽÁK

KŘÍŽÁK

Pro milovníky zrníčkových chlebů je tu náš Křížák. Celozrnný kvasový chléb s vysokým obsahem zápary a slunečnicových semínek. Nevíte co je to zápara? Tvoří ji spařená semínka obilovin, v našem případě celá zrna pšenice, žita, lnu a slunečnice, která dělá tento chléb nutričně hodnotnější a s vyšším obsahem vlákniny.

SLOŽENÍ

BEZLEPKÁČ

BEZLEPKÁČ

Snažíme se také vyjít potřebám zákazníků, kteří si nemohou dovolit stravovat lepek. Tento bezlepkový chléb vám však zaručí plnohodnotný zážitek skvělého chleba. Skládá se z pšeničného škrobu, rýžového kvasu, dýňového, lněného a slunečnicového semínka. Díky jeho skvělé chuti si ho vychutná i člověk bez zdravotních omezení spolu s celiakem. Musíte být ale rychlí. Nebude se rád dělit.

UPOZORNĚNÍ (výroba neprobíhá v bezlepkové zóně a proto chléb může být kontaminován lepkem, i když se snažíme o co nejšetrnější zacházení a čistotu při jeho výrobě a manipulaci)

SLOŽENÍ

TOUSŤÁK

TOUSŤÁK

Kdo neochutnal nikdy domácí toustový chléb, neuvěří, jak skvělý potenciál v sobě skrývá. Tento pšeničný chléb s máslem a syrovátkou je stvořený na to být perfektním nosičem pro vaši královskou svačinu. Stačí lehce opéct a naplnit k prasknutí trhaným masem nebo pastrami.

SLOŽENÍ

GOLEM

GOLEM

Celozrnný chléb s žitným kvasem, jablečnou vlákninou, lněným a slunečnicovým semínkem a sójovým proteinem. Vláčný a chutný chléb, který si dlouho udrží svou čerstvost. Vysoký obsah proteinu otrub a semínek je jak stvořený pro doplnění vašeho fit jídelníčku. Ovšem uspokojí každého, kdo prostě hledá jen skvělý chleba.

SLOŽENÍ

STŘEDOMOŘÁK

STŘEDOMOŘÁK

Západ slunce nad mořem, grilovaná rybička, skvělé víno, vybrané delikatesy a pravý středozemní chléb s kvasem z tvrdé pšenice s typickým aroma, pěstované právě ve středomoří. Tento světlý chléb vám připomene nezapomenutelné chvíle na dovolené, zpestří domácí grilovačku, párty, či pohodové posezení. Nadýchaný s vypečenou kůrkou s obsahem oliv, sušených rajčat a artyčoku. Budete náramně překvapeni, jak všechny tyto suroviny spolu nádherně ladí.

SLOŽENÍ

Zavřít upozornění